Opublikowano:

Gdzie kupić koszulkę z własnym nadrukiem?

Koszulki z nadrukiem już od wielu lat zdobywają serca klientów. Ci wybierają ciekawe wzory i aranżacje na elementach garderoby, nie raz też decydując się na ciekawy, humorystyczny napis. Za wybranymi wzorami bądź właśnie napisami nie raz w parze idą przekonania i odpowiednie dla użytkownika ideologie. Obecnie z łatwością możemy wybrać coś z tysięcy dostępnym wzorów nadruków, na różnego rodzaju częściach garderoby. Jednak gdy ktoś ma własny pomysł na swoją spersonalizowaną koszulkę oraz nadruk na niej, to również może liczyć na pomoc odpowiednich miejsc do realizacji takich projektów.

Sklep z koszulkami z nadrukiem

Pierwsze co przychodzi do głowy to najbardziej oczywista rzecz – w sklepie z takimi koszulkami. Niektóre ze sklepów internetowych proponujących szeroki wybór koszulek z nadrukami, także w swojej ofercie mają wykonanie indywidualnych zleceń.

Na większe ilości – hurtownie

Na podobnych zasadach jak sklepy online działają także hurtownie odzieży z nadrukiem. Dedykowane są one jednak dla klientów biznesowych, dla których normalną rzeczą będzie zamówienie koszulek, bądź innych elementów garderoby z nadrukiem w znacznie większych ilościach.

Drukarnie na mieście

Rozglądając się po swojej okolicy z pewnością odnajdziecie drukarnie, które zajmują się bardzo popularnymi zleceniami jak wizytówki, plakaty itp. Często oprócz standardowych zleceń, takie firmy tworzą właśnie wspomniane nadruki na koszulkach. Zapoznajcie się z ich ofertą, zapytajcie czy posiadają odpowiedni sprzęt do takich zadań i do dzieła!

Własny nadruk na koszulce – skąd czerpać inspiracje

Własne nadruki na koszulkach mogą być prezentować dowolny napis i dowolną grafikę. To daje wam spore pole do popisu. Inspiracjami mogą być codzienne sytuacje oraz powiedzenia, charakterystyczne słowa wypowiadane przez was i waszych najbliższych. Wiele fajnych pomysłów mogą dostarczyć koszulki dziecięce z nadrukiem. Również możecie pomyśleć o zaaranżowaniu kolażu zdjęć, bądź też jednego zdjęcia na koszulce. Taki pomysł może świetnie spisać się jako prezent na przeróżne okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *